Wynajem Pokoi "U Marysi i Jacka"

Opinie


Autor / data: goscie | 2016-01-07
Treść komentarza:Mili gospodarze , wspaniala atmosfera polecamy goraco

Autor / data: Gość z sierpca | 2016-09-06
Treść komentarza:Polecam gorąco, coś wspaniałego

Autor / data: Seweryna Gornowicz | 2017-08-04
Treść komentarza:Idealne miejsce na wypoczynek. Piękne widoki, spokój, cisza oraz urok Murzasichle. Właściciele są bardzo uprzejmi, wszystko można uzgodnić, nie ma żadnego problemu, chętnie we wszystkim pomogą. Śniadania, jak i obiadokolacje przygotowywane przez Panią Marysię były przepyszne! Podczas każdego dnia naszych wakacji zadbano o każdy szczegół. Domek jest nowy, bardzo zadbany, a dodatkowo w świetnej lokalizacji. Kilka kroków na przystanek, do apteki, sklepu, przychodni czy do bankomatu. W pobliżu znajduje się piękny kościół. Teren wokół domu jest idealnym miejscem dla dzieci. Wielkim plusem jest duży parking. W środku budynku znajduje się przestronna świetlica, ogólnodostępna kuchnia itp. Pokoje były bardzo zadbane. Bardzo czysto, dużo miejsca, w każdym pokoju telewizor, a widoki z okna zapierały dech w piersi.Ceny również bardzo atrakcyjne. Jeżeli pobyt na Podhalu, to tylko " U Marysi i Jacka" w Murzasichlu. Polecam wszystkim, na pewno tam wrócę.

Autor / data: ciasny wiesiek | 2018-05-22
Treść komentarza:nie bylem ale polecam

Autor / data: Kasia Złotek | 2019-07-05
Treść komentarza:Bardzo gorąco polecam. Mili i sympatyczni gospodarze. Bardzo bardzo smaczne jedzenie! Przutulne, czyste pokoje. Widoki z okna przepiękne.

Autor / data: Aneta | 2019-08-07
Treść komentarza:Chciałabym gorąco polecić pobyt u Marysi i Jacka ze względu na okazaną bezinteresowną pomoc i dobroć właścicielki, która pomogła mi w trudnej chwili (złamanie nogi). Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie. Jeszcze raz za wszystko dziękuję i pozdrawiam.:)

Autor / data: Agnieszka Mazurczak | 2020-07-26
Treść komentarza:Bardzo bardzo polecam


  Dodaj swój komentarz

Kod:

79f44

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: